Cynk

Cynk

… cynk i magnez...
Stwierdzono że oba te metale w formie minerałów wzmacniają i regenerują organy płciowe, pobudzają produkcje nasienia i mogą zwiększyć zdolność odczuwania.  
Ten, kto pragnie utrzymać swoje organy płciowe w najlepszej kondycji, powinien codziennie zażywać cynk [RMAWD]

 

Wśród warzyw najwięcej cynku zawierają: kapusty, ogórek, seler, zielony groszek. Najbogatszym źródłem cynku są jednak skorupiaki i mięczaki – ostrygi, małże i inne owoce morza. Badania wykazały, że po zjedzeniu małż albo ostryg w spermie i gruczole krokowym wzrasta poziom cynku, co pozytywnie wpływa na produkcję testosteronu przez jądra. Z tego powodu cynk jest pomocny w leczeniu bezpłodności u mężczyzn. U kobiet zaś reguluje zaburzenia miesiączkowe. Już w starożytności z owoców morza przyrządzano miłosne napoje i potrawy, doceniając ich działanie na sferę intymną człowieka.
W średniowieczu przyrządzano napój miłosny, w skład którego wchodziły między innymi opiłki metali, wnętrzności ryb i ptaków, kości gadów. Z dzisiejszego punktu widzenia ma to sens – ryby i drób zawierają cynk, który w największym stężeniu odkłada się w kościach.[source]

 


#TAG: afrodyzjaki | cynk | magnez | |
ANUTTARA > PL > Teksty > Cynk >
Share: Facebook Twitter
Shortlink: https://www.anuttara.net/link/370410 sLink
[imsp]